From the blog

From the blog

wjo_1200x628 (1)

WINTER JASNÁ OPENING 2022

Nekomentované Nezaradené

OTVORTE ZIMNÚ SEZÓNU 2022/2023 V JASNEJ VEĽKOLEPO! POČAS CELÉHO VÍKENDU VÁS ČAKÁ SUPER PROGRAM A MNOŽSTVO DOBREJ ZÁBAVY, PRÍĎTE S NAMI PRIVOLAŤ ZIMU DO JASNEJ! REZERVUJTE SI SVOJE UBYTOVANIE A VSTUPENKY UŽ TERAZ!
DJ OTZI na WINTER JASNÁ OPENING!
Počas prvého decembrového víkendu v Jasnej to bude žiť! Budeme otvárať novú lyžiarsku sezónu 2022/23 vo veľkom štýle s bohatým denným aj večerným programom, ktorý začne už od piatka 2. 12. 2022. Program vyvrcholí v sobotu večer s veľkolepou párty WINTER JASNÁ OPENING – RAKÚSKY VEČER. Famózny DJ OTZI a jeho najväčšie lyžiarske hity ako Anton aus Tirol a Hey baby roztancujú celú Jasnú!
Veľkolepú show bude moderovať Marcel Forgáč, vystúpi aj DJ duo MALALATA a tí najlepší DJ`s ako DJ EKG, DJ JUST DAVE, ktorí prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Jasná Opening!
Vo VIP sekcii si budete môcť vychutnať tradičné rakúske gastropochúťky ako sú napríklad wiener schnitzel a užiť si typickú rakúsku atmosféru v Jasnej.
REZERVUJTE SI SVOJE UBYTOVANIE A VSTUPENKY UŽ TERAZ!
Odkazy