Firemné akcie

Firemné akcie

Music Club Happy End ponúka možnosť špičkovej zábavy priamo v centre rezortu Jasná Nízke Tatry nielen v zime pre lyžiarov, snowboardistov ale aj v priebehu roka pre korporátnu klientelu, ktorá má záujem o firemné večierky a teambildingové akcie spojené so zábavou, hudbou a tancom.

Spolupracujeme s profesionálnou produkčnou a eventovou agentúrou, čím sa snažíme napĺňať aj tie najnáročnejšie požiadavky a priania klientov.

Happy End je miesto pre veľké počty pozvaných, využiteľné na módne prehliadky, firemné večierky, uvádzanie nových produktov, školení, premiéry filmov a v neposlednom rade koncertov.

– priestor až pre 1000 ľudí

– sedenie 300 ľudí

-VIP salónik pre 25 ľudí

-pódium

– profesionálna svetelná a zvuková aparatúra svetelná projekcia

– 3D mapping
-šatňa

– nasvietenie exteriéru

– 3 bary

Rezervácie:

martin.moravcik@tmr.sk

EvenTUj v Tatrách

TU, v Tatrách, pod Chopkom a v Happy Ende je ideálne miesto pre vaše firemné podujatie. Nerobte bežné konferencie, povinné teambildingy a nudné eventy. Vymeňte všedné mestské prostredie za inšpiratívne prostredie hôr, čerstvý vzduch a dych vyrážajúce scenérie. Nerobte si starosti s usporiadaním vášho eventu. TU sa o všetko postaráme.

 

fotoalbum_nahlad_00001

fotoalbum_nahlad_00002 fotoalbum_nahlad_00003 fotoalbum_nahlad_00004 fotoalbum_nahlad_00005 fotoalbum_nahlad_00006 fotoalbum_nahlad_00007

Odkazy