From the blog

From the blog

Sirkovej_Format_02_akt.-page-001

HAPPY BREAKS: VSTUPNÁ BRÁNA NA RED BULL BC ONE CYPHER

Nekomentované Nezaradené

Bude 6. marca 2015 v Jasnej lavína? Áno! Masu snehu spustí poriadna dávka tanečnej energie, neskutočné kombinácie pohybov a silné mená profesionálnych breakdancových tanečníkov. To všetko vás čaká na akcii Happy Breaks.

Celú party odštartuje sám člen Red Bull BC One All Stars – NEGUIN. Brazílčan, celým menom Fabiano Carvalho Lopes, získal titul šampióna RED BULL BC ONE v roku 2010 v Tokiu. Počas workshopu predvedie svoj pozitívne-agresívny prístup k battlom a oprávnené sebavedomie pri b-boyingu. Partia slovenských b-boyov bude mať jedinečnú šancu nechať sa viesť Neguinom a naživo pozorovať jeho vlastný štýl ovplyvnený capoierou.

Tanečná výzva z Happy Endu

Neseďte v kúte a využite vašu životnú šancu. Príďte si vybojovať miestenku na česko-slovenský BC One Cypher!

Od roku 2004, kedy bol Red Bull BC One založený, sa stal najrešpektovanejším 1vs1 battlom vo svete breaku. Všetci tanečníci na Happy Breaks budú môcť ukázať svoje skills v súboji jedného na jedného o divokú kartu na česko-slovenský Red Bull BC One Cypher, ktorý sa uskutoční 25. júla v Banskej Bystrici.  O postupe vyvoleného b-boya budú rozhodovať tí najpovolanejší: Neguin, El Prcinho a Dexter (Škola Breaku). Vstup na battle je voľný a otvorený pre všetkých schopných b-boyov!

Noc plná tanca

O premostenie na párty sa postará DJ SHIMO (SK), ktorého flek neskôr prevezme DJ FRIKY (CZ). Takže lyžiarky a snowboardové boty nechajte v hoteli! Zasnežené kopce Jasnej budú mať čo robiť, aby schladili rozpálený parket HAPPY ENDu.

Tatranský vzduch budete zadržiavať v pľúcach pri vystúpení lokálnej hviezdy El Prcinho s jeho crew HASTA LA MUERTE. Ondro Hadidom aka El Prcinho zo Senice si minulý rok vyslúžil titul najlepšieho česko-slovenského b-boya svojim víťazstvom v Red Bull BC One CZ/SK Cypher. Tentokrát môže jeho dynamické kroky nasledovať práve jeden z b-boyov, ktorý postúpi z battle Happy Breaks rovno do RB BC One Cyphe. Začnite svoju tančnú kariéru so šťastným koncom. Tak Happy End :)

Viac info a prednostná registrácia na workshop a battle na www.redbull.sk.

PROGRAM:

20,00 – Door opening
20,00 – Neguin – dance workshop
21,00 – Red Bull BC One CZ&SK Cypher 2015 Wildcard 1vs.1 Battle
22,00 – DJ Shimo
23,00 – HASTA LA MUERTE feat. El Prcinho exhibition
23,30 – DJ FRIKY Video Scratch showcase
00,00 – NEGUIN exhibition
00,15 – DJ Friky
02,30 – DJ Peter

Neguinov útok na Nízke Tatry počas Happy Breaks

Odkazy