Events

Events

Electro Swing Night

  • Date:17. 01. 2015
  • Time:21:00
  • Venue:Electro Swing Night
  • Location:Happy End, Jasná

Vo swingovom rytme poletíme naspäť za odleskom slávnych čias, kde dámam v elegantných róbach sa dvorili gentlemani v smokingoch. Vymeňte pracovné uniformy či vyťahané svetre a nahoďte sa do atmosféry 20.tych a 30.tych rokov. Omámi vás vôňa cigár miestnych gentlemanov a zvodné pohľady dám v čipkovaných spodničkách s našuchoreným boa.

Do jedinečnej atmosféry 20. a 30. rokov minulého storočia vás prenesú Djs Swing garden, MAX W., DAYD, SERIOUS SAX, DEAGON a tešiť sa môžete aj na BURLESQUE show

Kedy? 17/Jan/2015 @21.00

Vstupné: 3€

Line-up: Djs Swing garden, max w., dayd & serious sax, deagon, + burlesque show
21:00-22.00 DEAGON
22:00-23:00 MAX W.
23.00-23:05 BURLESQUE SHOW
23:05-00:05 SWING GARDEN
00:05-00:10 BURLESQUE SHOW
00:10-01:10 DAYD & SERIOUS SAX
01:10-01:15 BURLESQUE SHOW
01:15-03:00 DJS & SERIOUS SAX

www.refresher.sk

Pridajte sa k nám na facebooku

imageBurlesque show

Korzety, rukavičky, podväzky, sexy tanec, vejáre, ligot, šteklivá atmosféra, korenistá chuť a cesta fantáziou ľahkej dekadencie prelomu 20. storočia.
Tak takáto bude BURLESQUE SHOW!

Dámy a páni, budete potrebovať vejáre, pretože táto show bude naozaj HOT. Catrice Cat, Lady Vivian a Zaira Doll majú pre vás vizuálne šťavnatý program aký ste ešte nezažili v podaní Bratislava Burlesque Academy. Neveríte? Čaká vás večer plný zábavy, humoru a erotiky. ;) Už teraz sa tešíme na váš potlesk! Čím väčší totiž bude, tým viac vám ukážeme!

Max W.

Dj s nezameniteľným rukopisom, vkusom a nadhľadom. Môžete ho poznať z najväčších českých klubov a festivalov. Má výnimočný cit pre výber a mix trackou. Jeho DJské sety sú spojením tradičného swingu a modernej tanečnej hudby. Je však vyznavačom najme tvrdšej a údernejšej línie electro swingu. Na jednom pódiu vystupoval s Parov Stelar Band, Swingrowers, Kiss Me Yesterday…

SWING GARDEN

Statný dlháň s jemnou dušou a trakmi na správnom mieste! Jeho DJské sety vás chytia a nepustia. Servíruje svojrázne a hravé mixy tradičného jazzu, swingu a rock’n’rollu s prechodom k modernému electro-swingu, funky a latino. Keď zahrá Swing Garden, nohy sa vám samé rozbehnú po parkete!

DAYD

DJ a promoter, ktorý vo svojej tvorbe kombinuje predovšetkým módny electro swing s prvkami elektronickej tanečnej hudby a melódiami legendárnych jazzovych bigbandov. Odohral svoje sety po boku známych mien ako Bart&Baker, Farrapo, Swing Think & Papa Django, Renegades of Jazz…

DEAGON

Doménou Deagona je predovšetkým swing-techhouse. Preneho je electroswing cestou v čase do minulosti. Podaruje nám kvalitný pôžitok zo setov tohto staronového odvetvia zvuku.

SERIOUS SAX

Poctivo z plných pľúc hráva na saxofón melódie 30. rokov.

Odkazy