Events

Events

Electro Swing Night

  • Date:20. 03. 2015
  • Time:21:00
  • Venue:Electro Swing Night
  • Location:Happy End, Jasná

Spolu sa prenesieme do 30. rokov minulého storočia, keď z každej tančiarne bolo počuť neposedné tóny swingu, vrzgot podláh prehýbajúcich sa pod nohami tanečníkov a šuchot tancujúcich rób až do východu slnka…

Zo stoličiek Vás vytiahne kvalitný výber Dj-ov, chystá sa k nám zahrať producent Nikola Vujicic zo Srbska a domáci Djs DayD a Caterpillar.
Ani zimy sa báť netreba. Koho nezohrejú tóny electroswingu, tak sme si istí, že sa o to postará Bratislava Burlesque Academy! Dámy v korzetoch s našuchoreným perím predvedú naozaj horúci tanec!

A aký by to bol swingový večer bez zvuku ozajstného saxofónu? Počas celého večera bude Dj-ov doprevádzať saxofonista Serious SAX .
Chýbať nebude ani obľúbený fotokútik. Tak sa dámy nebojte a predveďte, čo skrývate doma vo svojich šatníkoch. (páni, dúfame, že sa nimi nenecháte zahanbiť!) Skvelú atmosféru dotvorí i dobová výzdoba. Zabudnite na 21. storočie a preneste sa s nami na chvíľu do dávnych čias.

Kedy? 20.3.2015
Line-up: Nicola Vujicic, Dj DayD, Deagon, Serious Sax, Burlesque Academy
Vstup: 5€

Pridajte sa k nám na facebooku

nicola_vujicicNICOLA VUJICIC /Electro Swing Revolution/
V súčasnosti jeden z najinovatívnejších a najznámejších postáv vo svete tanečnej hudby. Môžeme o ňom prehlásiť, že za posledné obdobie nastavil ostatným producentom vysokú latku na swing house scéne.
Na hudobné pole vstúpil s nahrávkou ” The Devil with the Devil “, ktorá bola úvodom pre ďalšie pecky, ktoré zahrá aj u nás.

 

dayd

DAYD /Electro Swing Bohemia/
DJ a promoter, ktorý vo svojej tvorbe kombinuje predovšetkým módny electro swing s prvkami elektronickej tanečnej hudby a melódiami legendárnych jazzovych bigbandov. Odohral svoje sety po boku známych mien ako Bart&Baker, Farrapo, Swing Think & Papa Django, Renegades of Jazz…

 

dj_catepilar
DEAGON /Electro Playground/

DJ, ktorému sa vždy páčilo spojenie elektronickej hudby s prvkami swingu, pretože je plné energie, elegancie a pozitívnej nálady.

 

 

imageBURLESQUE SHOW /Burlesque Academy/

Dámy a páni, budete potrebovať vejáre, pretože táto show bude naozaj HOT. Catrice Cat, Lady Vivian a Zaira Doll majú pre vás vizuálne šťavnatý program aký ste ešte nezažili v podaní Bratislava Burlesque Academy. Neveríte? Čaká vás večer plný zábavy, humoru a erotiky. ;) Už teraz sa tešíme na váš potlesk! Čím väčší totiž bude, tým viac vám ukážeme!

 

serious_saxSERIOUS SAX /Electro Playground/

Poctivo z plných pľúc hráva na saxofón melódie 30. rokov.

Odkazy